Rahvahääletuse tulemused 2019

Koolid

KALAMAJA PÕHIKOOL - 119

 

TALLINNA REAALKOOL - 70

NURME KOOL - 60

KIHELKONNA KOOL - 36

URVASTE KOOL - 28

KIVIÕLI I KESKKOOL - 20

MURASTE KOOL - 13

TALLINNA ARTE GÜMNAASIUM - 7

 

Lasteaiad

NÕO LASTEAED KRÕLL (HOOLI JA HOIA) - 237

 

RAKVERE ERALASTEAED KAUR - 192

NÕO LASTEAED KRÕLL (ROHELINE KOOL) - 186

TALLINNA LEPATRIINU LASTEAED - 140

KOLDE LASTEAED - 138

TALLINNA LASTEAED SINILIND - 137

KOPLI LASTEAED - 111

HAAPSALU LASTEAED TÕRUKE - 105

TALLINNA ÜMERA LASTEAED - 102

TALLINNA ASUNDUSE LASTEAED - 56

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (LINNUD TALVEL) - 43

TALLINNA SUUR-PAE LASTEAED - 43

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (LOODUSLIKE MATERJALIDE KASUTUS) - 39

LASTEAED TERVE PERE AED - 38

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (VAATLEME PUUD) - 36

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (KASVATAME AKNALAUAL UBE) - 33

TALLINNA SIKUPILLI  LASTEAED - 27

RAKVERE ROHUAIA LASTEAED - 19

TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE - 9

TALLINNA SELI LASTEAED - 4

 

Õpilasrühm/klass

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKATRIINU RÜHM PÄIKENE - 628

 

VÕRU KREUTZWALDI KOOLI 7.B KLASS - 552

RANNAMÕISA LASTEAIA MURUMUNADE RÜHM JA ASSISTENDID MAARJA SÕNAJALG NING GERLI HEINPÕLD - 297

LASNAMÄE GÜMNAASIUMI 8.A KLASS JA ÕPETAJA SVETLANA UDRAS - 244

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKATRIINU RÜHM PÄEVALILL - 190

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKATRIINU RÜHM KAKUKE - 105

LISANN JA LOVIISA KAUFMANN NING LAURA ADELE SIITAN - 104

BEVERLY BUCHWALD - 103

LISETH DIETRICH JA TEONA KIKNAVELIDZE - 94

KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUMI 1.B KLASSI ÕPILASED - 92

ARUHEINA LASTEAIA RÜHM TEGUSAD MESILINNUD - 60

TALLINNA MAGDALEENA LASTEAIA KRÕLLI RÜHM - 56

HALJALA KOOLI 5. KLASS - 53

KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUMI ÕPILASESINDUS - 52

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TUHKATRIINU RÜHM KELLUKE - 50

KARL HENDRIK TAMKIVI JA SAAREMAA ÜHISGÜMNAASIUMI 12. KLASSIDE ÕPILASED - 48

KOHTLA-JÄRVE JÄRVE GÜMNAASIUMI 5.A JA 5.B KLASS - 38

ANNI JÕE - 24

LOO KESKKOOLI 10.-12. KLASSIDE ÕPILASED - 22

VÄIKE WERRONE KOOLI 3.-4. KLASSIDE ÕPILASED - 22

VÄIKE WERRONE KOOLI 1.-2. KLASSIDE ÕPILASED JA NENDE ÕPETAJAD - 16

KRISTIN SIIL - 6

TABASALU ÜHISGÜMNAASIUMI ÕPILASESINDUS - 5

 

Õpetajad

ANU METSAR - 270

 

SVETLANA ŠPILKOVA JA LJUDMILA KURILOVA - 65

KATRIN SAART, MARGIT LEHIS, EVA KIRSIPUU-VADI JA KATRIN JUHANSON  - 43

MAARJA OKK - 32

JULIA OTTI - 20

MALLE ARNEK - 20

MARJE NORMAN - 9

 

Organisatsioonid

SA VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU - 158

 

EESTI ROHELINE LIIKUMINE JA TARTU LOODUSMAJA - 20

MTÜ SEIKLUSHUNT JA ELIISA SAKSING - 11