Rahvahääletuse tulemused 2018

Koolid

ILLUKA KOOL - 141

MURASTE KOOL - 65

TÜRI PÕHIKOOL - 61

TALLINNA MUSTAMÄE HUMANITAARGÜMNAASIUM - 57

KOHTLA-JÄRVE MALEVA PÕHIKOOL - 47

TÕSTAMAA KESKKOOL - 35

KOHILA GÜMNAASIUM - 31

MUSTJALA LASTEAED-PÕHIKOOL - 16

NURME KOOL - 16

 

Lasteaiad

RAKVERE ERALASTEAED KAUR - 197

RAKVERE TRIINU LASTEAED - 185

TALLINNA LASTEAED KIKAS - 147

SILLAMÄE LASTEAED PÄIKSEKE - 79

KOLDE LASTEAED - 69

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (TAIMED MEIE ELUS) - 61

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (ÕPIME ARMASTAMA LOODUST) - 44

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (ELAVNURK LASTEAIAS) - 41

TALLINNA LASTEAED PALLIPÕNN - 40

TALLINNA LEPATRIINU LASTEAED - 40

SILLAMÄE LASTEAED JAANIUSSIKE - 39

LASTESÕIM PLANEEDI MUDILA - 37

KOHTLA-JÄRVE LASTEAED TAREKE (LOODUSE MÄNGUD) - 36

TALLINNA LIIVAMÄE LASTEAED (SÕPRUS METSAKITSE TALUGA) - 28

TALLINNA LIIVAMÄE LASTEAED (VANADE RIIETE UUS ELU) - 26

RIDALA PÕHIKOOLI LASTEAED - 21

TALLINNA LIIVAMÄE LASTEAED (KALURIELU) - 20

HIIU VALLA LASTEAED - 11

LUUNJA LASTEAED MIDRIMAA - 2

 

Õpilasrühm/klass

RAKVERE GÜMNAASIUMI 3.A JA 4.A KLASS KOOS ÕPETAJATEGA - 430

TALLINNA MARDI LASTEAIA MÜRAKARUDE RÜHM - 395

MARILIIIS SILD - 176

SLAAVI PÕHIKOOLI 7.K KLASSI ÕPILASED - 122

LASTEAIA MARI VAARIKMARJA RÜHM - 88

KIRKE RAIDMETS - 85

TALLINNA KURISTIKU GÜMNAASIUMI KESKKONNARÜHM - 72

TALLINNA KRISTIINE LASTEAIA LOTTE RÜHM - 53

VÄÄTSA LASTEAED PAIKÄPP RÜHM MESIMUMMID - 50

TALLINNA LEPATRIINU LASTEAIA PILVETRIINUDE RÜHM - 46

ARUHEINA LASTEAIA RÜHM TEGUSAD MESILINNUD - 26

VOKA LASTEAED NAKSITRALLID RÜHM KOLLASED NAKSID - 26

SÕMERU LASTEAED PÄÄSUSILM MÕMMIKUTE RÜHM - 20

TALLINNA TONDI PÕHIKOOLI TUISU OSAKOND - 18

TARTU WALDORFGÜMNAASIUMI PIKAPÄEVARÜHM - 12

LASTEAED OJAKE LEPATRIINU RÜHM - 6

 

Õpetajad

LIIA ORTUS - 210

KRISTA TAMMIKU - 142

KAROLA AINSON - 71

KÜLLI KALAMEES-PANI - 58

ÜLLERI POOLA - 36

KAJA ESKEL - 23

JAANA KÄBA - 21

MAIE ITSE - 11

 

Organisatsioonid

NÕMMELASTE LOODUSTURNIIR - 86

MTÜ ROHELISTE RATTARETKED - 71

EESTI TAIMEVARAMU - 34

SA SAADJÄRVE JA TARTU LOODUSMAJA - 23

WIENERBERGER AS - 17

EESTI PANDIPAKEND OÜ - 16

ANDRES ÜPRUS - 9

IVAR HEINOLA - 7

MTÜ EESTI ELLUJÄÄMISSELTS - 3